Відео реклама DOOH як інструмент брендингу. Позитивна провокація

lcd bus concept

This post is also available in: enEnglish (Англійська) plPolski (Польська)

Відео реклама в громадських місцях (зокрема салон транспорту, як і транзитні вузли) є одними із найкращих місць для запуску брендингових кампаній завдяки широкій аудиторії, яку вони пропонують та часу, протягом якого ця аудиторія перебуває у зоні дії рекламного повідомлення. Реклама DOOH в свою чергу спонукає до пошуків інформації про бренд в мережі. Тобто рекламним агенціям для максимального ефекту важливо поєднувати зовнішню рекламу і рекламу в internet.

Основне правило використання DOOH полягає в тому, щоб мати хороший контент. Зрештою, у рекламодавця дуже обмежений час, щоб привернути увагу глядача, і саме тут вміст повинен бути захоплюючим, щоб ваше повідомлення позитивно сприйняла аудиторія.

Зовнішня реклама призначена для негайного впливу. Малоймовірно, що людина запам’ятає контактну інформацію, переглядаючи рекламне повідомлення DOOH.

Якщо рекламна площа розміщена поблизу точки продажу – в повідомленнях найкраще розміщувати заклик до дії. DOOH поблизу точки продажу збільшує відвідуваність ​магазину. Доведено, що відео реклама яка транслюється безпосередньо у місцях продажу, спонукає клієнтів додати щось до свого замовлення (збільшує середній чек).

Якщо говорити про рекламні відео площі в транспорті, які обладнані GPS трекерами, то це дозволяє відображати повідомлення конкретного змісту максимально близько до точки продажу.

transport digital signage
transport digital signage

Основні переваги для бренду при просуванні на DOOH

Престиж. Digital Signage справляють враження, адже аудиторія асоціює цифрові дисплеї з інноваційними технологіями.

Останні кілька років використання Digital Signage для реклами набуває все більшої популярності, оскільки рекламні агенції намагаються підтримувати достатній технологічний рівень.

 Гнучкість. Здатність до гнучкого налаштування – можливо, одна з найбільших переваг цифрових вивісок.

Ви можете відобразити цілий ряд рекламних оголошень у вигляді рекламного блоку у відповідний час, або з потрібною періодичністю. Цифрові дисплеї дозволяють моментально виправити друкарські помилки, запускати акції в останню хвилину, або терміново змінювати їх умови, змінити відео на сотнях дисплеїв в декілька кліків. За допомогою цифрового OOH легко доставляти цільовий, релевантний вміст аудиторії.

Надзвичайні переваги порівняно з друкованою рекламною акцією та її витратами. 

Динамізм. На відміну від традиційних друкованих рекламних повідомлень, Digital OOH маючи можливість програвати відео файли – відображають живі дані.

Рух завжди привертає увагу! Наш погляд мимоволі преміщається в сторону де спостерігається рух.

Tracklam рекомендує використовувати DOOH в першу чергу для просування торгових марок, оскільки вони найкраще привертають увагу клієнтів. Рухомі зображення захоплюють уяву покупця, візуально заманюючи. Використовувати рекламні відео площі для підвищення обізнаності про бренд – найбільш правильна стратегія.