Програмне забезпечення Tracklam. Контент менеджер. Інструкція користувача

Software DOOH Trcklam

This post is also available in: enEnglish (Англійська) plPolski (Польська)

Для управління відео площами, контентом та рекламними кампаніями Tracklam використовує модель програмного забезпечення як послуги (SaaS). Серверна частина програмного забезпечення використовує хмарні обчислення. 

SaaS надає клієнтам гнучкість, і вони можуть вибирати більше або менше послуг або період їх надання. SaaS знижує навантаження на ІТ-персонал та зменшує витрати на обладнання. Крім того, немає проблем з ліцензуванням, встановленням та підтримкою програмного забезпечення. Таким чином, до Tracklam забезпечується постійний доступ, користувач може працювати з будь-якого пристрою через Інтернет.

saas
saas

На кожній рекламній площі, яка працює під управлінням ОС Android, встановлюється клієнтська частина програмного забезпечення Tracklam, яка обмінюється інформацією з сервером, відтворює контент користувача та збирає статистику про власну роботу.

Доступ до всіх налаштувань рекламних площ та звітності користувач Tracklam отримує через особистий “робочий кабінет власника рекламних площ”. 

Програмне забезпечення Tracklam розповсюджується безкоштовно, плата знімається лише за серверні потужності та місце на дисковому просторі. Користувач оплачує тільки за фактичне користування рекламними площами.

Зареєструвавшись, та отримавши логін/пароль, наш клієнт отримує повний доступ до всього функціоналу Tracklam.

Реєстрація рекламної площі (РП)

Налаштування рекламної площі/групи

Типи контенту в Tracklam. Фоновий контент

Рекламні кампанії (РК)

Дії рекламних площ (РП)

Оголошення зупинок

Планування ефіру

Звітність

     Історія програвань

     Фотозвіт

     Звіт по рекламній кампанії

     Звіт “по факту кампанії”

     Статистика по заповненості ефіру

     Звіт “Аналіз роботи площі”

Додаткові налаштування