Реєстрація рекламної площі. (Програмне забезпечення Tracklam)

Software DOOH Trcklam

This post is also available in: enEnglish (Англійська) plPolski (Польська)

Завантаження ПЗ

Реєстрація РП

Затвердження реєстрації

         Нова реєстрація

         Копіювання налаштувань

         Підмінана рекламної площі

         Синхронізація РП

Групи рекламних площ

 

Завантаження ПЗ

Клієнтське програмне забезпечення доступне для завантаження в “робочому кабінеті” Tracklam” (Версії програмного забезпечення Tracklam)

welcome Tracklam
welcome Tracklam

Перед встановленням ПЗ Tracklam рекомендується перевірити коректність встановленої дати, години і часового поясу в ОС Android. Потрібно також під’єднати РП до internet (Ethernet, WiFi, 3G/4G modem).

Реєстрація РП

Для реєстрації рекламної площі користувач вводить логін/пароль, який він використовує для входу в “робочий кабінет”. Є можливість ввести також ім’я рекламної площі, щоб була змога її ідентифікувати. Registration advertising space – запускає реєстрацію.

registration Tracklam
registration Tracklam

Якщо логін/пароль введено вірно і рекламна площа під’єднана до internet, на екрані буде програватись демо ролик “ведуться технічні роботи”. Таким чином площа розпочинає реєстрацію на сервері і з’являється в списку Not approved advertising platforms в “робочому кабінеті”.

Затвердження реєстрації

Нова реєстрація. Кожна новозареєстрована РП повинна бути затверджена користувачем. Для новозареєстрованої РП необхідно заповнити поля властивостей: ім’я, місце розташування, тип, розмір, опис, тощо.  (та ж дія доступна – Advertising platforms-List advertising platforms- Actions-Update)

Timetable – встановлюється режим роботи РП. Галочками відзначаються робочі дні. Кожен робочий день повинен мати заповнений показник OTS (кількість рекламоконтактів).

Вибравши опцію Allow daily separation користувач отримує можливість формувати ефір окремо для кожного дня.

Overall working hours – встановлюється робочий період протягом доби – з якої по яку годину площа повинна працювати.

Play beyond timetable – дозволяє програвати фоновий контент поза межами робочого періоду. Якщо опція не вибрана – в неробочий час в РП буде лише чорний екран.

Advanced timetable settings – дозволяє гнучко налаштувати робочі періоди для кожного дня тижня окремо. Можна створити декілька окремих періодів протягом дня.

Content playing rules – встановлюються правила програвання рекламного контенту.

Play minutes per hour – кількість хвилин в годині, яка доступна для програвання реклами

Maximum/minimum repeats per hour – мінімальна/максимальна кількість повторів рекламного ролика

Advertising contact duration – скільки в середньому триває рекламоконтакт

update Tracklam
update Tracklam

Advertising block announcement – існує можливість вибрати відео, які будуть програватись на початку і в кінці кожного рекламного блоку

Price per second – власник встановлює ціну за свій рекламний час з розрахунку 1 секунди. Щоб зручніше було підрахувати вартість рекламного часу – можна скористатись Price Per Second Calculator.

Заповнивши всі обов’язкові поля – можна зберегти зміни (SAVE)

Копіювання налаштувань

Якщо в “кабінеті користувача” вже існують РП, немає необхідності щоразу вводити властивості кожної площі. Існує можливість копіювання налаштувань із раніше зареєстрованої РП (Not approved advertising platforms-Actions-Copy settings)

В результаті в списку Advertising platforms-List advertising platforms з’явиться нова РП із властивостями вибраної РП

Підмінана рекламної площі

Використовується при заміні обладнання, або перевстановленні програмного забезпечення. Для цього в Not approved advertising platforms-Actions-Change потрібно вибрати зі списку назву РП замість якої реєструється нова РП. В результаті в списку Advertising platforms-List advertising platforms кількість площ не зміниться, а новозареєстрована РП отримає налаштування вибраної РП (підмінить її).

Синхронізація РП

Якщо реєстрація пройшла успішно – РП буде відображатись в списку Advertising platforms-List advertising platforms. Колонка Device status буде Online. РП розпочне синхронізуватись – завантажувати з сервера налаштування (settings.xml, timer.xml, gps.xml, announcement.xml…) і призначений для неї контент, та відправляти дані про свою роботу – Advertising platforms-List advertising platforms- SyncInfo.

synchronisation Tracklam
synchronisation Tracklam

Опція Active форми Advertising platforms-List advertising platforms активує/деактивує площу. За неактивну РП плата не знімається. Не активна РП продовжує працювати, відтворюючи відео відповідно до останніх отриманих налаштувань, але припиняє обмін даними, сервер також не отримає звітності від РП за період коли вона була не активна.

list adv Tracklam
list adv Tracklam

Групи рекламних площ

Для повноцінного правильного функціонування кожна РП повинна належати до групи РП. 

При створенні нової групи РП (Advertising platforms-Create new smart platform group) потрібно заповнити її властивості, аналогічно як властивості РП.

Групи РП бувають розділені і нерозділені. За це відповідає опція Allow device selection. 

В розділеній групі РП кожна площа функціонує відповідно до своїх власних властивостей. Для кожної з таких площ створюються окремі РК. 

В Нерозділеній групі всі РП функціонують відповідно до властивостей групи. РК створюються для групи в цілому. Всі площі, що належать такій групі програють однакові РК.

В нижній частині форми з властивостями групи РК є можливість вибрати РП зі списку і помістити їх в дану групу. Площі і група повинні бути однотипні і належати до одного міста.

groups Tracklam
groups Tracklam

Список всіх груп РП доступний: Advertising platforms-Advertising platform groups

Добавляти/вилучати площі з групи можна без обмежень, але такі маніпуляції впливають на показники звітності по РК.

Якщо все зроблено вірно, РП через деякий час почне відтворювати отримані відео та іншу інформацію в правильній послідовності, а в стовпці Last Played форми зі списком РП замість Unknown з’явиться сьогоднішня дата і час програвання останнього відео.

Таким чином, площа готова до повноцінної роботи. При необхідності можна перейти до зміни налаштувань площі/групи