Ми виробляємо Час, рекламний Час для Вас

Time Tracklam вам бракує часу?

This post is also available in: enEnglish (Англійська) plPolski (Польська)

Вам бракує часу? Ви хочете зробити свій бізнес більш успішним? Який вид реклами принесе результат? Роздумуєте який канал комунікації з клієнтами обрати? 

 

Ми виробляємо час, ефірний час для трансляції відео. Відео, яке постійно переглядають Ваші потенційні клієнти. Клієнти хочуть дізнатись про вас більше інформації. Але поки ви все ще думаєте, час минає. Люди дивляться рекламні ролики Ваших конкурентів і стають їх постійними клієнтами.

Тracklam на ринку більше 10 років. Ми самі створюємо обладнання і програмне забезпечення для виробництва ефірного часу. Наші досвідчені спеціалісти постійно слідкують за ефіром. Наше обладнання працює в багатьох містах України і не тільки.

Нам довіряють сотні рекламодавців. Ми транслювали для них тисячі рекламних кампаній. А мільйони переглядів забезпечують їм впізнаваність і прибуток.

Ми виробляємо час і для Вас. І щоб використати його максимально ефективно, пам’ятайте – увагу клієнта треба привернути креативом, захопити провокацією та привабити відео роликом.

детально про рекламний час в Тернополі тут