Типи контенту. Фоновий контент. (Програмне забезпечення Tracklam)

Software DOOH Trcklam

This post is also available in: enEnglish (Англійська) plPolski (Польська)

Рекламний контент

Контент по GPS

Фоновий контент

       Завантаження фонових відео

       Створення колекції фонових відео

       Призначення колекції фонових відео для площі/групи

 

Для зберігання контенту Tracklam виділяє користувачу дисковий простір, по замовчуванню 1 Gb (безкоштовно). Змінити розмір дискового простору користувач може самостійно Home-Manage storage. За кожен додатковий Gb знімається плата згідно тарифів Tracklam.

Tracklam формує ефір і відтворює відео файли за різними правилами, відповідно до кожного з основних типів контенту:

Рекламний контент

Контент по часу (рекламний контент) програється з визначеною користувачем періодичністю і у встановлений час. Для запуску рекламних відео в ефір використовуються рекламні кампанії Advertising Campaigns

Детальніше в окремій статті.

Список рекламних відео файлів користувача доступний: Content-Content. Тут відображається: Назва завантаженого відео, дата завантаження, розмір та тривалість файлу.

Tracklam - Content
Tracklam – Content

Відео файли можна переглянути і завантажити: Content-Content-Actions-Viev, редагувати назву та опис: Content-Content-Actions-Update

Видалити завантажений відео файл можна якщо він не транслюється на жодній рекламній площі. В такому випадку буде доступний функціонал Content-Content-Delete.

Контент по GPS 

Контент по GPS – відео файли, котрі програються на рекламних площах Tracklam, встановлених в транспорті. При під’їзді до визначеного місця, програма зупиняє програвання поточного файлу і відобразить відео, котре закріплене користувачем для цієї GPS координати. Таким чином організовано оголошення зупинок в Tracklam. Детальніше про оголошення зупинок Tracklam – в окремій статті.

Крім того в користувача є унікальна можливість запуску рекламних кампаній у визначених ним місцях. Детальніше про рекламні кампанії по GPS – в окремій статті.

Список контенту для оголошення зупинок доступний: Stops Anoncment-Stop mediafiles.

Фоновий контент

Завантаження фонових відео

Фоновий контент з обраної колекції відтворюється циклічно протягом всієї роботи програми. Це забезпечує постійну заповненість ефіру відео файлами користувача. Список завантажених фонових відео доступний: Content-Bg content.

Щоб завантажити файли для фону: Content-Bg content-Upload bg content-Add bg content. Далі слід вибрати відео файли на своєму HDD. Upload – розпочинає завантаження. Рекомендовано використовувати формат MP4.

Видалити користувацький відео файл можна якщо він не програється на жодній площі, тобто не входить в жодну колекцію фонових відео.

Створення колекції фонових відео

З завантажених фонових відео роликів користувач формує колекції фонового контенту: Content-Media collections.

Для створення нової колекції фонових відео слід скористатись: Content-Media collections-Create collections

Name – назва колекції.

У лівому списку – доступні фонові відео, котрі не входять в дану колекцію. Щоб помістити файли у колекцію слід вибрати почергово кожен з необхідних файлів. Вибрані відео перемістяться в правий список. Щоб прибрати файл з колекції потрібно вибрати його у правому списку.

Колекція повинна містити хоча б одне відео. Рекомендовано щоб до колекції входило не менше 5-ти відео роликів, кожен тривалістю до 5 хв.

Сreate – створює колекцію

Tracklam - Media collection
Tracklam – Media collection

Створена колекція буде відображатись у списку: Content-Media collections.

В таблиці відображається інформація про:

Bg content/Channels – перелік файлів, що входять в колекцію

Current size – обєм всієї колекції у Мб

Total collection duration – тривалість колекції фонових відео в год:хв

Action-Viev – дія дозволяє переглянути на яких РП/групах відображається дана колекція

Action-Update – редагувати колекцію

Action-Delete – видалити колекцію, що не використовується

Окрім завантажених користувачем фонових відео, Tracklam має можливість автоматично завантажувати відео із обраних Youtube каналів: Сontent-List channels і відразу підтягувати їх в колекцію.

Призначення колекції фонових відео для площі/групи

Щоб призначити колекцію рекламній площі/групі рекламних площ: Advertising platforms-List advertising platforms-Actions-Bg timeline editor / Set collection

З випадаючого списка слід вибрати одну з колекції. Save – зберегти зміни.

Для групи РП колекцію фонових відео можна змінити у полі Media collection форми Advertising platforms-List advertising platforms-Actions-Update.

Ефір протягом кожного з днів тижня може бути розбитий на декілька періодів, тривалістю від 1 год. Для кожного з таких періодів може бути встановлена власна колекція фонових відео. По замовчуванню весь ефір – це один період, однаковий для кожного з днів тижня. У більшості випадків для повноцінної роботи цього достатньо. 

Якщо ж у користувача виникає потреба розбити ефір на періоди і призначити для кожного з них окрему колекцію фонових відео, він може скористатись відповідним функціоналом: Advertising platforms-List advertising platforms-Actions-Bg timeline editor / Set collection-Turn on the broadcast editor

Tracklam - broadcast editor
Tracklam – broadcast editor

Відео файли з встановленої колекції фонового відео можуть програватись почергово, або у випадковому порядку. За це відповідає опція Random base content у налаштуваннях рекламної площі/групи.

Якщо колекція фонових відео успішно створена і призначена, площа завантажить конфігураційний файл base.xml і почергово всі відео файли, що входять в призначену колекцію, та розпочне їх відтворювати.