6 трендів відеомаркетингу та реклами у 2018

This post is also available in: enEnglish (Англійська) plPolski (Польська)

Для вас точно не буде сюрпризом, якщо ми скажемо, що останні декілька років є революційними в сфері цифрового відео, адже все більше і більше телеглядачів змінюють фокус на відео на їхній девайсах. Чи ви коли-небудь задумувались, скільки відео циркулюють по Інтернету щосекунди? Насправді, в Cisco сприйняли це серйозно і зробили передбачення, що кожну секунду майже 17,000 годин відео-контенту (це два роки!) циркулюватиме мережею до 2021 року і частка відео-трафіку становитиме більше 80% всього трафіку.

Беручи до уваги вищезгадані факти жодна компанія не може дозволити собі ігнорувати відео-бум і не використовувати цей потужний інструмент для донесення інформації до потенційних клієнтів. Давайте розглянемо основні тренди, які будуть керувати маркетингом та рекламною індустрією у 2018 році.

1. Video first

Термін “video first” був придуманий компанією Facebook, щоб назвати тенденцію його користувачів не лише споживати найбільше відео-контенту, але й використовувати його для вираження себе та поширення інформації.

Що ще можна додати? Успішні рекламодавці знають, що їхні оголошення мають бути там, де аудиторія, і говорити її мовою.

2. Створення відео стає все доступнішим

Якщо для вас відеореклама асоціюється з великими витратами, час відкинути цей міф. Майже кожен зараз носить відеокамеру у кишені (смартфон, звичайно ж)  і завдяки численним додаткам для редагування відео, разом з креативністю та готовністю вчитись, ви можете успішно створювати відео, не витрачаючи багато грошей.

3. Відео стають коротшими

Оскільки молодше покоління – основні споживачі (і творці) відео-контенту, загальна тенденція йде до все коротших відео. Керівники Facebook заявили про свої наміри у 2018 приділяти більше уваги відео, які є короткими рекламними роликами.

Хорошим прикладом супер-короткої реклами є відео про передзамовлення Samsung GalaxyS8Plus (лише 6 секунд):

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=B5VRJ_OH7Yc

4. Відео подобаються мобільним користувачам

Згідно з Wyzowl, 90% їхніх користувачів дивляться відео через мобільні гаджети. Більше того, згідно з Google, користувачі смартфонів в 1,4 рази імовірніше подивляться рекламу, ніж телеглядачі, і вдвічі імовірніше відчують особистий зв’язок з брендом, промо якого демонструється на телефоні.

5. Пояснювальні відео = реклама

Докази свідчать, що пояснювальні відео можуть слугувати за промо. 50% Інтернет-користувачів шукають відео про продукт чи сервіс до того, як піти у магазин, згідно з ThinkWithGoogle. Це також чудовий спосіб показати продукт “в дії”, який використовують численні компанії, щоб розвіяти сумніви потенційних клієнтів, підштовхнути їх до покупки і збудувати довіру.

6. Програматик-відео для цільової аудиторії

Технології пішли так далеко вперед, що тепер існує програматик-реклама – закупка реклами в реальному часі на основі аукціону. Це дозволяє націлюватись на бажану аудиторію і тому все частіше стає основною витратою в бюджеті. Ми повернемось до попереднього тренду (пояснювальних відео), щоб ви краще зрозуміли як працюють програматик-відео.

https://www.youtube.com/watch?v=rTg9l4d8MU4

Підсумовуючи, варто сказати, що відеореклама – те, що потрібно адресувати напряму (якщо ви ще досі цього не зробили). Розміщення вашої відеореклами, онлайн чи офлайн, тепер стало простим з TRACKLAM – онлайн-інструмент для запуску цифрових та зовнішніх рекламних кампаній прямо з вашого девайсу. Це швидко, просто і з можливістю отримати детальну статистику. Реєструйтесь на TRACKLAM і знайдіть те, що підійде саме вам!