4 основні кроки для створення стратегії відеореклами

This post is also available in: enEnglish (Англійська) plPolski (Польська)

Кінець року – період, коли компанії підсумовують свої досягнення за рік і ставлять цілі на наступний. Якщо ви читали наш попередній пост про основні тренди відеореклами у 2018 і впевнені, що вам потрібно використовувати відеомаркетинг та рекламу для підвищення доходу – сьогоднішній пост для вас.

Згідно з HubSpot Research, 54% покупців надаються перевагу відео перед іншим контентом. До того ж, порівняно з текстом та картинками, відеоконтент краще запам’ятовується. Для того, щоб запустити вашу відеорекламу одразу ж на початку року, вам потрібно побудувати стратегію.

Необхідні кроки для створення стратегії відеореклами:

1. Визначте місію

“Продавати більше продукту” – не найкращий підхід до визначення місії, яку має виконати відео. Насправді, ціль вашого відеомаркетингу – надихнути, розважити і навчити аудиторію, а не сліпо рекламувати ваш продукт. Щоб досягти ваших головних бізнес-цілей через відео рекламу, ви повинні чітко розуміти:

 • які саме відео ви будете створювати
 • для кого вони будуть – чим більше ви включите деталей про цільову аудиторію, тим краще
 • яку цінність відео повинно принести споживачу – навіть реклама у відеоформаті може бути корисною, то чому ж упускати таку можливість?

Якщо ваші відео чудові, вони не потребують традиційних рекламних елементів – поширення в соцмережах спрацює набагато краще.

2. Придумайте тему

Відео дають вам великий простір для креативу і успішні рекламні кампанії розповідають історію, а не просто продають. Яку саме історію ви хотіли б розказати у вашому відео?

Ось декілька ідей для початку:

 • історія компанії
 • розповідь про людей, які стоять за створенням продукту
 • “відкрийте завісу” виробництва продукту (якщо можливо)
 • “How to…?” – відео
 • відгуки клієнтів

Ключовим пунктом тут є те, що тема повина бути тісно пов’язаною з вашим брендом і містити заклик до дії.

Відео нижче є ідеальним прикладом успішного відеомаркетингу від Lowe’s – компанії товарів для дому створила короткі DIY-відео для покупців і тисяч інших підписників.

https://www.youtube.com/watch?v=kxWbfHAcFJw&list=PLXRbmDDj3R95Qw55ilQADO9nCwmD-ETMX

3. Визначте як і ким буде створене відео

Фактично, у вас є два варіанти:

 • найняти агенцію
 • створити відео власними силами

Звичайно, найняти професіоналів для створення відео – найкращий спосіб зекономити час та зусилля і отримати в результаті якісний продукт. Але ви повинні розуміти, що такі переваги коштують грошей, і в багатьох випадках немалих. Ось чому цей варіант зазвичай обирають великі компанії, в той час, як компанії середнього і малого бізнесу надають перевагу створенню відео самостійно для заощадження ресурсів.

Якщо ви вирішите обрати другий варіант, дуже рекомендуємо вам назначити людей, відповідальних за створення відео, і попросити їх спочатку, наприклад, пройти онлайн-курси, переглянути навчальні відео і потренуватись. Ви ж хочете заощадити гроші, а не час і якість.

4. Вирішіть де і як просувати ваше відео

Все ще думаєте, що додавати відео на ваш Youtube-канал і час від часу публікувати їх на сторінці Facebook = просування? Що ж, можливо. Але тоді це важко назвати стратегією. Ось альтернативі варіанти:

 • Визначте найважливіші канали для просування відео (залежить від того, якими саме користується ваша аудиторія)
 • Визначте лідерів думок у вашій ніші і постарайтесь, щоб вони захотіли поширити ваш контент. Очевидно, ваші відео повинні нести цінність і бути варті уваги, тому знову ж таки не робіть їх занадто рекламними (принаймні всі відео)
 • Використовуйте традиційне розміщення реклами, щоб досягти вашої цільової аудиторії. Воно може бути не настільки “вірусним”, але все ще працювати

Готові запускати вашу відеорекламу?

З онлайн-сервісом TRACKLAM ви можете це зробити в прямому значенні в декілька кліків. Неважливо чи це внутрішня, out-of-home чи друкована реклама – сервіс підтримує всі формати і вам не потрібно навіть покидати офіс. Просто зареєструйтесь, оберіть бажану площу (відгуки клієнтів вам допоможуть) і далі ви можете керувати і отримувати статистику просто з вашого акаунта. Спробуйте зараз – зареєструйтесь на сервісі TRACKLAM!