Топ-5 книг про рекламу

This post is also available in: enEnglish (Англійська) plPolski (Польська)

Незалежно від того, чи ви вже працюєте в рекламному бізнесі, чи тільки плануєте вступити в цю галузь, намагаючись створити власну рекламну агенцію або стати рекламодавцем, книги – це спосіб отримати доступ до найкращих, найдосконаліших знань та покращити ваш досвід – без будь-яких конкретних інвестицій.

Найважча частина – знайти серед безлічі рекламних книг ті, які варті уваги. Наш список представляє книги для обов’язкового прочитання, без яких жоден фахівець з реклами просто не може обійтися. Отже, якщо ви хочете бути впевненими, що витрачаєте свій час і гроші на щось цінне та корисне, це може служити для вас хорошою підказкою.

1. “Огілві про рекламу”, Девід Огілві

Ogilvy

Протягом 30 років саме ця книга, написана “батьком реклами”,” стала класикою і часто називається рекламною Біблією. Кожна реклама має щось продати – це ключова ідея книги, а Девід Огілві охоплює всі аспекти реклами в ній. Від вибору потрібного агентства, вивчення основ копірайтингу, аналізу даних та інших навичок, які вимагаються від спеціаліста реклами.

У книзі ви нічого не знайдете про інтернет- маркетинг (це було написано більше 30 років тому), але це дасть вам загальне уявлення про те, якою реклама дійсно є.

2. «Zag. Найкращий посібник з брендингу», Марті Ноймайер

Zag

“When everybody zigs, zag.” За словами автора цієї книги, здатність плисти проти течії є запорукою успіху в бізнесі в цілому. Книга, звичайно, не для людей, які прагнуть злитися з масою. У книзі пояснюється, наскільки важливим є ідентифікація бренду, і чому важливо відрізняти себе від інших. “ Zag ” – це чудова книга для будь-якого бізнесу, а не тільки рекламної індустрії.

3. “Анатомія рекламних оголошень”, Люк Салліван

Ця книга буде особливо корисна для тих, хто працює в рекламній агенції. Книга представляє основи, які ніколи не стануть застарілими. Вона пояснює, що однієї творчості недостатньо для успіху в рекламному світі. Бути автентичним, справжнім та здатними переконувати споживачів купувати ваш продукт – це неймовірно важливі навички, які можуть допомогти вам досягти успіху у цій галузі.

4. “Біблія Білла Бернбаха: Історія реклами, яка змінила рекламний бізнес”, Боб Левенсон

Навіть якщо ім’я Білла Бернбаха вам ні про що не говорить (що малоймовірно, оскільки він є одним із найвідоміших професіоналів реклами 20-го століття), цю книгу ви не можете пропустити. Книга розкриває подробиці найвідоміших рекламних кампаній, створених Біллом Бернбахом, засновником рекламного агентства DDB, їх історію та креативні підходи.

Хоча, книга написана багато десятиліть тому, але все ще є актуальною і пропонує безцінні ідеї. Проте її не легко знайти, і вона є досить дорогою.

5. “Зачаровуй! 7 тригерів переконання і захоплення”, Саллі Хогсхед

Щоб бути поміченим і вплинути на сьогоднішній надмірно зайнятий світ, бренд-консультант Саллі Хогсхед (Sally Hogshead) пропонує брендам зачаровувати споживачів. Вона продовжує підтримувати це твердження з емпіричними даними досліджень та виявляє 7 психологічних тригерів, які впливають на наш емоційний стан та викликають необхідну реакцію – пристрасть, влада, довіра, містика, престиж, вірування та тривога. Книга наповнена реальними прикладами і є захоплюючою та приємною для читання.

І на завершення

Це була б занадто гучна заява сказати, що прочитання цих книг зробить вас успішним професіоналом в сфері реклами. Вони допоможуть створити нові концепції, озброять вас ідеями та знаннями, але це тільки ваш вибір досягати успіху чи ні, адже те що ви робите після прочитання цих книг – є головним.

Тим не менш, коли ваша рекламна кампанія вже готова, рекламна онлайн-мережа TRACKLAM є правильним інструментом для автоматизації процесу розміщення вашої кампанії (практично у всіх типів медіа) та відстеження результатів, не відходячи від комп’ютера. Зареєструйтеся та спробуйте сьогодні!