Соцмережі і зовнішня реклама: протилежності притягуються

social-media

This post is also available in: enEnglish (Англійська) plPolski (Польська)

В світі реклами існує два виміри, які зазвичай використовуються окремо – інтернет і зовнішня реклама. Над ними зазвичай працюють різні команди, для різних цілей і вони майже ніколи не перетинаються.

Проте, останні технологічні досягнення зробили зовнішню рекламу більш цифровою (Digital OOH) і набагато ефективнішою для залучення аудиторії. Враховуючи проблему, з якою стикаються всі рекламні інтернет-кампанії – ad blocker, через який 56% реклами ніхто не бачить (згідно з Google), інтернет і зовнішня реклама починають об’єднуватись для досягнення маркетингових цілей – широкого охоплення, глибшої взаємодії та вищого ROI.

Чому соцмережі ідеально доповнюють зовнішню рекламу?

Зовнішня реклама забезпечує вищу видимість

Дослідження Posterscope US визначили, що використання білбордів разом із кампанією в соцмережах може підвищити охоплення на 203%.

Нещодавнє дослідження Nielsen USA показало, що 46% людей використовують пошукову систему, щоб знайти інформацію про побачену зовнішню рекламу.

Оцифровування зовнішньої реклами, поширення інтернет-реклами і використання сучасних технологій для точного таргетингу в правильний час в правильному місці розширює можливості комбінування зовнішньої та інтернет-реклами ще більше.

Соцмережі – двигун глибшої взаємодії з аудиторією

Соціальні мережі та зовнішня реклама покладаються на візуальність. Кожного разу, коли людина натрапляє на креативну рекламу чи відео, вона хоче нею поділитись з соцмережах. Маркетологи використовують цю особливість у зовнішній рекламі, щоб привернути велику кількість уваги і використати потенціал соцмереж для взаємодії (можна просто використати хештег чи вказати адресу веб-сайту в зовнішній рекламі).

Це може працювати в дві сторони – починати із соцмереж і рухатись до зовнішньої реклами і навпаки.

Наприклад, офлайн-трюк Carlsberg з постером, який подає пиво, став дуже успішним у соцмережах.

carlsberg-campaign

Інший приклад – кампанія Cancer Research UK для підвищення обізнаності в їхнії фандрезінгових івентах, яка заохочувала підписників в соцмережах публікувати картинки використовуючи хештег #RaceLace. Але це ще не все – картинки та відео підписників транслювались наживо на 140 цифрових екранах в лондонському метро.

Покращення ефективності зовнішньої реклами через соцмережі

Поєднуючи два канали, рекламодавці отримують чудову можливість оцінити ефективність свого креативу для зовнішньої реклами через соцмережі, аналізуючи охоплення, CTR, взаємодію і т.д.

Більше того, інтеграція мобільних технологій і динамічний запуск кампаній відкриває горизонти ефективного таргетингу і оптимального використання бюджету.

Контент-стратегія, заснована на даних

Контент зовнішньої реклами може бути створений під різну локацію і аудиторію, використовуючи дані про людей. Це допомагає бренду “говорити” з клієнтами їхньою мовою, підбирати вдалий контент і отримувати чудові результати.

Однозначно, ми живемо в час нової хвилі зовнішньої реклами – цифрової, в якої набагато вищий рівень ефективності. Не пропустіть шанс підсилити свою кампанію в соцмережах зовнішньою рекламою і навпаки.

TRACKLAM – саме той інструмент, який допоможе зробити такий ідеальний мікс онлайн і офлайн реклами. Все в одному інтерфейсі, де ви можете переглядати статистику та вносити зміни в рекламу в будь-який момент. Реєструйтесь зараз!