Рекламна кампанія від А до Я (Частина 2)

reklamna-kampaniya

This post is also available in: enEnglish (Англійська) plPolski (Польська)

Як ми і обіцяли, продовжуємо серію статей про запуск успішної рекламної кампанії (частину 1 можна знайти ось тут). Якщо ви вже вирішили, які ваші цілі, аудиторія, медіа-канали і створили рекламу – все, що залишилось, розмістити її. Сьогодні ми будемо мати справу саме з цим.

Digital-реклама

Якщо ви вирішили зосередитись на digital-рекламі, ви повинні вибрати між Facebook, YouTube, Instagram  та іншими соцмережами і Google AdWords та іншими рекламними мережами, які допоможуть поширити рекламу на веб-сайти та додатки. Кожен з перерахованих каналів є доступним інструментом для того, щоб розпочати рекламну кампанію, відслідковувати результати і вдосконалювати кампанію. Завдяки великій кількості матеріалу і порад успіх вашої кампанії – питання часу, терпіння, бажання вчитись і рости.

Зовнішня реклама

Існує безліч зовнішніх медіа для того, щоб достукатись до потенційних клієнтів. Проте, зазвичай, це вимагає більше часу та ресурсів. Ось чому:

1. Фрагментація медіа

Зазвичай, власники медіа пропонують численні формати і локації. Проте, якщо ви хочете розмістити рекламу в декількох конкретних місцях – вони можуть належати різним власникам площ і це займе багато часу на переговори та розміщення. Якщо ви хочете розмістити рекламу на білбордах і на місцевому радіо чи телебаченні – це означає, що вам потрібно зв’язатись з декількома компаніями, які надають такі послуги.

2. Труднощі відслідковування результату

Цифрові технології дозволяють збирати усі можливі типи даних для відслідковування результату, але із зовнішньою рекламою це не так просто зробити. Наприклад, медіабаїнгові компанії можуть надавати середню кількість людей, які проходять повз білборд чи бачать рекламу в транспорті, але знову ж таки – якщо ви працюєте з різними власниками площ, інтегрувати всі дані в один звіт буде важко.   

3. Це може бути дорого

Часто, місця для розміщення реклами купляють медіабаїнгові компанії у окремих власників площ. Хоча це і зручно, економить ваш час, адже ви працюєте з однією компанією замість декількох власників площ, але ви платите вищу ціну за послугу.

TRACKLAM – онлайн-сервіс для розміщення реклами на різних типах площ

Якщо перспективи, які ви прочитали вище, вам не до вподоби – розгляньте можливості, які надає сервіс TRACKLAM. Цей сервіс об’єднує рекламодавців та власників площ і дозволяє запускати та керувати усіма типами реклами, не покидаючи комп’ютера.

Типи реклами, з якими працює TRACKLAM:

 • онлайн
 • indoor
 • outdoor
 • в транспорті
 • телебачення
 • радіо
 • друкована реклама

Які особливості сервісу?

 • ви можете отримати прогноз ефективності рекламної кампанії перед її початком завдяки безкоштовному калькулятору
 • обрати найефективніші рекламні площі завдяки відгукам інших користувачів
 • отримати детальні звіти про кампанію загалом та про кожне рекламне оголошення
 • передати керування кампанією професіоналам завдяки функції “Персональний менеджер”

Тепер у вас є вся необхідна інформація і ви готові почати свою першу рекламну кампанію?
Запрошуємо вас спробувати зручне керування кампаніями в одному інтерфейсі TRACKLAM. Зареєструйтесь та побачите, що запуск рекламної кампанії – це просто!