Реклама, яка робить світ кращим

This post is also available in: enEnglish (Англійська) plPolski (Польська)

Зазвичай, реклама сприймається споживачами як маніпуляція, відволікання уваги чи просто марна трата часу. Проте реклама – необхідність для більшості компаній, які прагнуть успіху і хочуть збільшити кількість клієнтів.

Маркетологи знайшли чудовий вихід – замість того, щоб використовувати стандартні маркетингові прийоми і дратувати аудиторію, вони зробили свою рекламу корисною і приємною. Найкращі приклади такої реклами знайдете нижче.

Tiger beer + Graviky Labs: The Global Tiger Air-Ink™

Це чемпіон серед реклами, яка робить світ кращим. Компанія Tiger використовує інноваційну технологію, яка збирає частинки, які забруднюють повітря, і переробляє їх у чорнило. Компанія створила серію білбордів, намальованих цим чорнилом і використовує цю технологію на своїх вантажівках, привертаючи увагу до чудового вирішення екологічної проблеми.

Caribou Coffee Hot ‘n Wholesome кампанія

Мережа кав’ярень Caribou Coffee придумала чудовий (і корисний) спосіб просування їхнього нового меню сніданків. Вони перетворили декілька автобусних зупинок на печі, і не лише за зовнішнім виглядом. Вони справді мали на даху елементи, які підігрівали перехожих.

Кампанія центру COA Youth & Family 

Кампанія центрів COA Youth & Family націлена на підвищення обізнаності серед батьків про те, як важливо брати участь в навчанні та розвитку дитини у школі. Використовуючи різні інтерактивні дисплеї, вони показують, що вчитись разом з дітьми – весело.

Kit-Kat – no WiFi кампанія

Відображаючи свій слоган – “Зроби перерву. З’їж KitKat.”, компанія встановили зони без WiFi у Амстердамі. На відміну від звичних нам місць роздачі WiFi, ці зони блокують сигнали в радіусі 5 метрів. Кампанія наголошує на тому, як важливо залишатись в контакті з найближчими в реальному житті, а не через гаджети.

UTEC – ‘Ingenuity in Action’ – білборд, який генерує воду

Звучить неймовірно, але це існує – Universidad de Ingeniería & Tecnología в Перу створив білборд, який може виробляти воду з вологи у повітрі. Втілюючи в життя їхній слоган “Винахідливість у дії” і приваблюючи увагу потенційних студентів, білборд виробляє 96 літрів питної води в день, що є дуже цінним для людей, які живуть в найсухіших куточках планети.

Purell campaign – тримаємо мікроби подалі

Компанія, яка виробляє антисептики для рук, зіткнулась з проблемою, з якою стикаються люди щоденно – як вберегтись від мікробів у громадському транспорті. Вони створили обгортки на поручні в метро з шарами, які можна відривати і триматись за чисту поверхню.

Більшість рекламних кампаній, наведених вище, використали партизанський маркетинг, який не є дорогим в плані витрат, але може добре окупитись. Без сумніву, ідея про незвичайну кампанію, яка змінює світ, вже приходила комусь в голову.

Але поспішіть її втілити в життя – спробуйте TRACKLAM, з яким ви швидко та просто запустите будь-яку рекламну кампанію. Це онлайн-сервіс, який допоможе запустити рекламу на усіх типах площ і отримувати детальну статистику.

Реєструйтесь і спробуйте!