Реклама для міленіалів: як правильно її робити?

millennials

This post is also available in: enEnglish (Англійська) plPolski (Польська)

Лише 2% міленіалів перемикають канал, коли на ньому починається реклама, проте вони дуже погано запам’ятовують. Їхні покупки стимулюються промо-акціями, але в той же час це покоління не готове платити за продукти, в яких немає цінності – згідно з дослідженням Nielsen.

Якщо ви раптом ще не знаєте, хто такі міленіали і чому вам слід перейматись тим, щоб привернути їхню увагу – ми пояснимо.

Міленіали – люди, народжені між 1982 та 2004, тобто їм зараз між 14 і 36 років. Зрозуміло, що це велика група людей (25% населення Америки), які вже давно не студенти, але мають освіту та важко зароблені гроші. Вони – основна робоча сила населення. І це основна причина, чому важливо для компаній завойовувати увагу та прихильність міленіалів.

Як вплинути на міленіалів через рекламу?

Уникайте агресивного маркетингу

Міленіали – покоління, в якого кращий імунітет до реклами, ніж в попередніх. Вони не довіряють рекламі, яка просто продає. Натомість реклама, яка несе в собі цінність – перші кроки до успіху. Відомі бренди такі, як L’oreal, Prada, Chanel вже співпрацюють з впливовими блогерами та лідерами думок, щоб поширювати інформацію про їхні продукти і робити вигляд, ніби вони їх зовсім не рекламують. Це вимагає глибоких знань про свою цільову аудиторію і це підводить нас до наступного пункту.

Використовуйте соцмережі

Взаємодія – ключовий пункт для завоювання довіри міленіалів. Вони народились в еру цифрових технологій і звикли мати постійний доступ до необхідної інформації. В соцмережах вони почуваються як вдома і поширювати інформацію для них – звична справа. Тому дуже важливо щоб ви не просто “були в соцмережах”. Це чудовий спосіб розпочати діалог зі своєю аудиторією і рухатись далі.

Використовуйте  мультиканальність в кампаніях

Міленіали – мультизадачне покоління. Вони постійно переключають свою увагу між декількома видами діяльності, девайсами і бренди можуть використовувати це на свою користь. Щоб збільшити охоплення, потрібно змусити аудиторію натикатись на вашу рекламу в різних медіа-каналах – онлайн та офлайн – соціальних мережах.  

Використовуйте сарафанний маркетинг

Міленіали мають таке різноманіття технологій, що їхні рішення про покупку зазвичай зумовлені відгуками інших. Опитування Hubspot показало, що 70% міленіалів читають онлайн-відгуки перед покупкою товару. Лише 6% довіряють онлайн рекламі, але 95% з них скоріш за все куплять товар, який порадили близькі люди.

Хороша ідея – використати відгуки клієнтів у рекламній стратегії: у контенті реклами чи виставити на веб-сайті, щоб довести свою якість.

Не відкидайте купони та акції

Міленіали обережно поводяться з грошима і зменшують витрати, коли можливо. Тому створення акцій та роздача купонів – хороший спосіб привабити клієнтів. Проте впевніться, що ваша пропозиція справді цінна.

Будьте відкритими

Перш ніж просувати свій продукт і показувати, який він чудовий – дозвольте вашій цільовій аудиторії самій вирішити це і показати довіру до вас. Чому б не продемонструвати свій процес виробництва чи поділитись деталями, які доводять, що продукт вартий свої грошей?

Загалом, виглядає, що міленіали – група людей, якій не так просто щось продати, але ця медаль має дві сторони. Як тільки ви завоюєте їхню довіру та прихильність, вони з радістю поширюватимуть відгуки про ваш бренд. Бути чесним, залишатись автентичним і показувати, що ви справді турбуєтесь про покупців – ось рецепт успіху в спілкуванні з міленіалами.

P.S. Стосовно запуску рекламних кампаній TRACKLAM може вам допомогти – онлайн-сервіс, через який можна запустити будь-яку рекламну кампанію з вашого девайсу. Реєструйтесь!