5 причин, чому реклама необхідна для розвитку бізнесу

This post is also available in: enEnglish (Англійська) plPolski (Польська)

 

“Реклама – не що інше, як змагання за увагу людей”

Сет Годін (американський економіст, підприємець, автор книг про маркетинг)

Деякі люди ще і досі вірять, що дійсно хороші продукти не потребують реклами, адже що може бути кращою рекламою, ніж рекомендації задоволених покупців? Інші не розуміють, навіщо інвестувати у рекламу, коли є стільки безкоштовних способів просування бізнесу – від соцмереж до блогінгу, “холодних” дзвінків та організації заходів.

Але що ж робити новачкам у бізнесі, у яких ще немає клієнтів, які б могли про них розповісти? А як щодо конкурентів, які тільки й чекають слушної нагоди, щоб скористатися відсутністю промо вашого бізнесу? Є декілька причин, чому реклама необхідна для будь-якого бізнесу, який прагне зростання та розвитку. Нижче наведені основні з них.

Вас помітять

Реклама ефективна, коли потрібно донести ваше послання до цільових споживачів. Що б це не було – нова лінія продукції, важлива нагорода чи сезонні знижки – за допомогою реклами легко донести інформацію потенційним клієнтам за короткий проміжок часу та привернути увагу до вашої пропозиції.

Ви вирізняєтеся серед конкурентів

Реклама – важливий засіб диференціації продукту, брендингу та формування позиції на ринку. Ви практично необмежені у засобах самовираження, що дозволяє створити креативну рекламу, яку аудиторія буде поширювати. Звичайно, це забезпечить увагу до вашого бренду/продукту, а крім того покращить його сприйняття серед споживачів, що безперечно відобразиться на фінансовому результаті.

Ви підкреслите свої переваги

Навіщо чекати, поки користувачі зрозуміють, який чудовий ваш продукт? У вас є гарний спосіб самим розповісти їм про це за допомогою реклами. Вона надає повну свободу дій для того, щоб підкреслити найкорисніші риси чи цікаві способи застосування продукту. Адже хто краще обізнаний про це, ніж ви? Основне в рекламі – бути правдивими та підкріплювати кожне твердження доказами, інакше наслідки можуть бути плачевними.

2 в 1 – допоможіть усвідомити проблему та запропонуйте рішення

Рекламна кампанія може допомогти потенційним споживачам дати визначення певним своїм проблемам чи незручностям, яких вони могли не усвідомлювати раніше. Це двоступеневий процес, оскільки реклама відразу ж демонструє, як можна вирішити питання за допомогою вашого продукту, підкреслює його численні переваги та способи використання.

Утримуйте увагу

Досить поширеною помилкою серед власників бізнесу є знижувати витрати на рекламу чи скасовувати кампанію зовсім, коли справи йдуть вгору. Ця стратегія може стати руйнівною, оскільки постійне нагадування цільовій аудиторії про ваш бізнес є необхідною умовою безперервного зростання. Все просто – якщо ви не можете зайняти місце у свідомості споживачів, то це зробить хтось інший.

Неважливо, яку форму реклами ви оберете (добре працює поєднання різних типів), оптимально використовувати її на постійній основі. Це нагадає існуючим клієнтам про вас і приверне увагу нових.

P.S. Переконані, що реклама потрібна вашому бізнесу та хочете розпочати вже зараз? З онлайн сервісом Tracklam запустити та управляти вашими офлайновими кампаніями в онлайні легко, як ніколи.