6 помилок в зовнішній рекламі, яких легко уникнути

pomylky

This post is also available in: enEnglish (Англійська) plPolski (Польська)

Із зовнішньою рекламою (також відомою як OOH – out-of-home) часто помилково асоціюють лише рекламні щити на дорогах, в той час як її видів існує набагато більше. Крім того, рекламодавці часто не мають достатньо знань про певний медіа-канал і в кінцевому підсумку розчаровані результатами своїх кампаній, які можуть бути досить дорогими.

Хочете дізнатись про найбільш типові помилки зовнішньої рекламної кампанії, аби уникнути їх? Ми розкрили їх для вас.

Типові рекламні труднощі ООН

1. Запуск кампанії без чітких (і досяжних) цілей

Якщо ви не впевнені щодо цілей ваших рекламних зусиль, як ви визначите, чи будуть вони успішними? Зрозуміло, що єдиною метою реклами є збільшення продажів і доходів компанії. Питання, на яке потрібно відповісти, полягає в тому, як ви дізнаєтесь, що збільшення кількості продажів було викликано вашою OOH-кампанією, а не іншими маркетинговими діями?

Всупереч поширеній думці, що результати зовнішньої реклами не можна виміряти, це не правда. З відповідними навичками та знаннями, потрібними технологіями і методами, встановлення цілей може прояснити – що працює, а що ні, виміряти ефективність кампанії в цифрах і допоможе уникнути здогадок.

2. Бажання сподобатись всім

Через специфіку зовнішньої реклами, яка спрямована на широку аудиторію, багато рекламодавців схильні створювати універсальні оголошення для спілкування з усіма. Це може призвести до нульової ефективності і багато витраченого часу і грошей.

Ключовим є звернення до конкретних людей, які можуть зацікавитись вашим продуктом. Таким чином, ви повинні добре знати свою цільову аудиторію, тому знання про вік і стать будуть недостатніми.

Чим більше деталей ви знаєте, тим краще ваша реклама резонуватиме з аудиторією, допомагає і допоможе завоювати їхню довіру. І, звичайно, це дозволить отримати максимум з кожного вкладеного долара.

3. Надто раннє завершення кампанії

Багато рекламодавців повторюють ту ж помилку – запускають короткострокову  “тестову” кампанію, отримують мало результатів та зрештою покидають. Як правило, це триває від 8 до 12 тижнів, щоб повідомити про це аудиторії, щоб вона була помічена та визнана. Ось чому очікувати буму продажів після розміщення одного рекламного щита на кілька днів – це наївно. Навіть всесвітньо відомі бренди рекламують свої продукти безперервно, тому що вони усвідомлюють важливість залишатися в думках споживачів, що допомагає зміцнити довіру та заохотити клієнтів діяти.

Отже, будьте готові витратити деякий час на очікування результатів від ваших рекламних зусиль, а якщо це не є для вас варіантом – краще зверніться до інших засобів масової інформації.

4. Недостатньо грунтовного дослідження

Багато компаній втрачають масу потенційних споживачів, просто не знаючи, що зовнішня реклама виходить далеко за рамки рекламних щитів. Вони також не в змозі вивчити кампанії своїх конкурентів, щоб дізнатися про свої помилки та оцінити, що приносить найкращі результати.

Щонайменше, тепер ви будете знати, що OOH-реклама включає в себе транзитні оголошення – на і у громадському транспорті та автобусах, цифрові екрани у громадських місцях, POS-оголошеннях тощо. Маючи детальний цільовий профіль клієнтів ви можете думати про найкращі місця розташування та формати, щоб привернути їх увагу на своєму шляху і робити це багаторазово, але не надто нав’язливо.

5. Покладати всі надії лише на зовнішню рекламу

Компанії, які інвестують виключно в зовнішню рекламу, не мають достатніх можливостей зустріти свою аудиторію на декількох точках зіткнення протягом усього дня. Незалежно від того, наскільки добре OOH-кампанія може працювати на ваш продукт, найкращі результати можуть бути досягнуті шляхом інтеграції різних засобів масової інформації та форматів.

Річ у тім, що об’єднання кількох форматів реклами покращує їхній ефект. Наприклад, 48% споживачів, швидше за все, перейдуть на мобільну рекламу після перегляду зовнішньої реклами тієї ж марки, як показує дослідження.

6. Покладатись лише на власні сили

Ще один неефективний підхід – це керувати кампанією власноруч, а не використовувати професійні послуги. З одного боку, деякі компанії просто не можуть дозволити собі найняти агентство, але, з іншого боку, вони витрачають час на те, в чому вони не сильні, а не на концентрацію уваги на важливих бізнес-проектах.

Цю дилему можна легко вирішити завдяки TRACKLAM – це автоматизована онлайн-рекламна мережа, яка працює з усіма типами реклами та медіа, як в режимі онлайн так і в оффлайн. Завдяки великій базі даних власників медіа-просторів, рекламодавці можуть вибрати і забронювати найкращі місця розташування та формати реклами в одному місці за допомогою кількох кліків, не маючи справу з кожним з них окремо. Ваша кампанія швидко запускається, редагується та відстежується в зручному інтерфейсі, звільняючи багато часу та енергії для того, що справді важливо.

Не пробували ще TRACKLAM? Час це зробити, тому зареєструйтесь зараз!