5 онлайн-сервісів для створення відеореклами

laptop-working

This post is also available in: enEnglish (Англійська) plPolski (Польська)

Навіть якщо ви не в курсі останніх новин рекламної статистики (кількість відеопостів у Facebook зросла на 94% за рік в США і на 100% зріс щоденний перегляд відео за останні 6 місяців), ви не могли не помітити загальної тенденції: відео – найпопулярніший контент і його популярність постійно зростає.

Тому ви просто не можете дозволити собі ігнорувати цей тренд і повинні рухатись в цьому напрямку маркетингу. Якщо вас лякає лише сама думка про витрачені кошти та час, щоб зробити якісне відео – не переймайтесь.

Насправді з підвищенням популярності відеоконтенту росте і кількість інструментів для його створення. Тому навіть якщо у вас обмежений бюджет і жодної практики у створенні відео, ми створили для вас список найдоступніших та найпростіших в користуванні онлайн-сервісів.

VideoScribe – whiteboard відео

videoscribe

Якщо ви переконані, що хороше відео – це акторська гра, мейк-ап і декорації, ви помиляєтесь. Ви можете створити рекламу, яка виглядатиме досить професійно – наприклад, демонстраційне whiteboard відео з вашими думками завдяки сервісу VideoScribe.

Ваше завдання – обрати серед тисяч доступних картинок, додати текст, голос і вуаля – вони автоматично трансформуються у whiteboard відео. Безкоштовна версія дозволяє ділитись готовим відео через email, Facebook та Youtube (але зауважте, що на ньому буде водяний знак). Щоб його прибрати – потрібно заплатити 11$/місяць.

Wideo – анімовані відео

wideo-service

Цей онлайн-сервіс був створений ще у 2012 році і це чудовий вибір, якщо ви хочете легко створити та редагувати анімовані відео. Загалом сервіс дозволяє вам створити відео з нуля додаючи власні картинки і звуки, чи обрати з готових шаблонів. Він навіть пропонує послуги власних дизайнерів, якщо ви хочете щось справді особливе. Стосовно ціни – сервіс безкоштовний для створення відео до 45 секунд. Якщо вам цього недостатньо, будьте готові витратити з 9$ до 39$/місяць.

PowToon – анімовані відео

powtoon-service

Створений також у 2012, PowToon – дуже популярний сервіс для створення анімованих відео, відомий через свою зручність в користуванні. Ви можете обрати з великої бібліотеки зображень та аудіо і експортувати ваше готове відео у Youtube, Vimeo, Wistia і тд. PowToon має безкоштовний план для створення відео до 5 хвилин, але на них буде водяний знак. Щоб його позбутись і створити довше відео, вам потрібно буде перейти на платну версію від 19$/місяць.

Camtasia Studio – відео зі скріншотів

camtasia

Camtasia, продукт компанії Techsmith – простий сервіс для створення відео зі скріншотів. Він доступний для Windows та MacOS і це чудовий сервіс, якщо вам потрібно створити пояснювальне відео.

В кількох словах, ви можете записати те, що відбувається на екрані (чи частину цього, використовуючи фокус та zoom, акцентуючи увагу на найважливіших елементах), додати звук, редагувати швидкість програвання, додати лого і лінки, щоб персоналізувати ваше відео.

Camtasia пропонує 30-денний безкоштовний тестовий період, після якого вартість ліцензії становить 249$ (одноразовий платіж).

Magisto – автоматичний відеоредактор

magisto

Magisto – сервіс, який є у списку найкращих безкоштовних інструментів для створення відео. Ось чому:

  • він повністю автоматизований
  • сумісний з iOS, Android, Windows та має онлайн-версію

Коротко кажучи, завдяки Magisto ви можете створити відео з власних фото, відео чи комбінації цих двох форматів. Чому він називається автоматизованим? Тому що після того, як ви обираєте картинки та відео, ви обираєте візуальний стиль відео з наявних, додаєте саундтрек і обираєте довжину відео. Все решта робить сервіс – додає ефекти, переходи і стиль відповідно до обраної теми. Далі ви можете ділитись своїм творінням у найпопулярніших соцмережах у декілька кліків.

Magisto пропонує своїм користувачам безкоштовний Basic-план, який дозволяє скачувати відео за 99 центів/скачування.

Перед тим, як ви побіжите втілювати свою відео-стратегію в реальність, дозвольте вам нагадати про TRACKLAM – онлайн-сервіс, який допоможе запустити та відслідковувати усі типи рекламних кампаній. Доступно та без зайвого клопоту!