Tracklam – унікальний онлайн сервіс для управління офлайновими рекламними кампаніями

This post is also available in: enEnglish (Англійська) plPolski (Польська)

Небагато сьогодні знайдеться компаній, які б не інвестували в рекламу. Успішні бізнеси витрачають шалені кошти на рекламні кампанії, оскільки розуміють їх величезний потенціал. Реклама надає прекрасну можливість апелювати до різних демографічних груп одночасно і є одним із найкращих способів звернути увагу цільової аудиторії на бренд чи продукт. Окрім підвищення впізнаваності бренду, реклама є ефективним способом виділитися серед конкурентів. Більше того, вона допомагає створити та презентувати пропозицію цінності – тобто, показати потенційним клієнтам/покупцям, як продукт чи сервіс може допомогти вирішити певні їх проблеми.

Використання Всесвітньої мережі,  кількість та активність її користувачів зростають швидкими темпами, як і ринкова частка Інтернет реклами у порівнянні із іншими її видами. Згідно даних дослідження, в 2017 році витрати на онлайн рекламу складуть 36,9% від загальних витрат на розміщення реклами. Ця тенденція зрозуміла, оскільки цифрову рекламу легко розмістити, контролювати та вимірювати її ефективність, навіть не виходячи з дому.

Незважаючи на це, решта витрат на рекламу, тобто 63%, складають кошти на розміщення реклами у “реальному світі” – на телебаченні та радіо, моніторах у громадському транспорті та торгових центрах, бігбордах, друкованих виданнях і т.д. Однією із переваг зазначених вище видів реклами є те, що заблокувати її не так вже й легко. Інша перевага офлайн реклами полягає у глибокому охопленні ринку та покритті практично усіх можливих сегментів споживачів.

Якщо порівняти із запуском та веденням рекламних кампаній в Інтернеті, офлайн реклама є значно більш трудомісткою та потребує більше часу, особливо для тих компаній, що не бажають вдаватися до послуг рекламних агенцій з цією метою. Саме необхідність працювати із численними компаніями, що надають різні види послуг з розміщення зовнішньої та внутрішньої реклами, а також відстеження кожного її виду окремо є найбільшими перепонами, що стримують підприємства від використання реклами задля розвитку бізнесу.

Наскільки б змінилася ситуація для таких компаній, якби можна було не лише створювати офлайнову рекламну кампанію не виходячи з дому/офісу, а і повністю контролювати, коригувати та вимірювати її ефективність онлайн? Власне, це вже стало реальність завдяки Tracklam – унікальному онлайн сервісу для запуску і проведення рекламних кампаній.

То що саме робить Tracklam?

Якщо коротко, цей інструмент дозволяє рекламодавцям створювати власну мережу офлайн реклами, обравши площу для її розміщення прямо через панель управління сервісом.

Де можна розміщати рекламу з Tracklam?

На сьогодні, доступні такі варіанти: монітори в громадському транспорті та торгових центрах, теле- та радіореклама, білборди, друковані рекламні матеріали у різних містах України та Польщі. Неймовірно швидкий розвиток Tracklam, у найближчому майбутньому, надасть змогу створювати рекламні кампанії у будь-яких країнах світу.

В чому особливість сервісу Tracklam?

Tracklam дозволяє значно економити час та зусилля для створення рекламних кампаній, оскільки з його допомогою це можна робити навіть не виходячи з дому. Для новачків корисною є функція відгуків користувачів про платформи для розміщення реклами, яка допомагає обрати найефективніші варіанти. Більше того, сервіс пропонує зручні послуги для тих, хто не має можливості робити усе власними силами. Для таких людей існує послуга “персональний менеджер”, який займатиметься рекламними кампаніями, замість них. Також, доступний сервіс замовлення рекламного контенту у професіоналів.

По суті, Tracklam робить розміщення реклами офлайн таким же доступним, як і рекламу у всесвітній мережі. Навіть для не професіоналів з ним легко розпочати рекламну діяльність та досягти в ній успіху. Саме тому, скористайтеся з цієї чудової можливості – реєструйтеся на Tracklam без зволікань та нехай весь світ дізнається про ваш бізнес всього за кілька кліків!