Тенденції в Digital Signage під час коронавірус пандемії

COVID-19

This post is also available in: enEnglish (Англійська) plPolski (Польська)

В умовах, коли пандемія коронавірусу продовжує розповсюджуватись світом, а уряди приймають жорсткі міри для її стримування, Digital Signage може допомогти в ці не прості часи, дозволяючи бізнесу залишатись на зв’язку зі своїми клієнтами.
coronavirus
coronavirus

Через спалах COVID-19 власники рекламних моніторів підтримують зусилля в боротьбі з пандемією Транслюють повідомлення, котрі заохочують дотримуватись правил карантину. Людям важливо отримувати інформацію з достовірних джерел про поширення вірусу та про запобіжні заходи влади. Важливими стають також позитивні мотивуючі соціальні відео сюжети.

соціальна реклама

Вже зараз лідери Digital Signage оголошують про виробництво санітарно орієнтованих рішень для галузі охорони здоров’я в з в’язку з небезпекою поширення коронавірусу.

Зокрема Meridian розробляє пристрої з автоматичним визначенням і відображенням температури людини.

Ramco System представила безконтактну систему розпізнавання облич для контролю температури.

В інформаційні монітори можуть інтегровувати антивірусні фунції (вмонтовані ульра фіолетові лампи та дезінфікуючі засоби для рук). NoviSign Ltd вже представила цифровий рекламний кіоск з автоматичним диспенсером.

цифровий рекламний кіоск з автоматичним диспенсером
цифровий рекламний кіоск з автоматичним диспенсером

Очевидними наслідками теперішньої епідемії будуть покращення санітарно-гігієнічних норм та безконтактне управління пристроями, щоб працівники і клієнти залишались в безпеці.