Майбутнє реклами: 4 ключові тенденції

This post is also available in: enEnglish (Англійська) plPolski (Польська)

Світ рекламної індустрії сколихнув прогноз Magna про те, що у 2017 році вперше обсяг цифрових рекламних кампаній перевершить обсяги реклами на телебаченні і їхня частка ринку досягне 40% на противагу 36%, які охоплює телебачення.

Можливо, “сколихнув” не зовсім вдале слово, оскільки ті, хто слідкує за трендами і читав нашу попередню статтю, могли це передбачити. Які ще, окрім цього основного тренду, є тенденції, що змінять рекламну індустрію в найближчому майбутньому? Давайте дізнаємось!

Персоналізація

Люди настільки звикли до усіх видів реклами, які їх оточують в цифровому та реальному світі, що війна за увагу споживача стає все запеклішою щодня. Тому лише та реклама, яка є релевантною для певної людини, має шанс привернути увагу. Рекламний контент стає все більш динамічним – відео в стрічці новин, інтерактивні банери і т.д. Тому рекламодавці повинні персоналізовувати їхні повідомлення, базуючись на запитах в пошуку, геолокації, демографії за допомогою новітніх технологій, які дозволяють визначити аудиторію. Експерти рекомендують використовувати зібрану інформацію про поведінку для створення форматів реклами, які підходять саме для цієї цільової аудиторії та відповідають їхнім інтересам.

Вимірюваність

Ви вважаєте рекламу чорною дірою, яка “поглине” ваш рекламний бюджет і ні до чого не приведе (принаймні ви не можете виміряти, якою є віддача)? Тоді вам сподобається новий тренд – облік кожного долара, витраченого на рекламу. Завдяки новим моделям атрибуції і потоку даних тепер можливо отримати чітке розуміння джерела конверсії і визначити продуктивність кожного каналу. Замість того, щоб просто рахувати кількість переглядів/кліків, рекламодавці можуть взнати, як глибоко по воронці вони затягують клієнтів, та ROI, яке справді працює.

Інтеграція

Оскільки увага споживачів є розділеною між девайсами протягом дня, успішні рекламні кампанії повинні використовувати інтегрований підхід, поєднуючи різні медіа-канали і створюючи ефективні рекламні формати, які працюють на різних девайсах та спонукають споживачів до покупки. Це вимагає комплексної стратегії, враховуючи чітку таргетингову аудиторію і ефективну комунікацію між усіма каналами реклами. Ці канали повинні не змагатись один з одним, а доповнювати і доносити правильний контент правильним девайсам споживачів в правильний час.

Автоматизація

Як численні бізнес-процеси, так і рекламна індустрія повинна управлятись технологіями. Сьогодні штучний інтелект проводить рекламні кампанії для IBM і доводить, що такий спосіб є ефективнішим (і прибутковішим). Хоча людські дії будуть основним інгредієнтом будь-якої кампанії, всі інші важкі процеси такі, як збір даних, інтеграція медіа-каналів і вимірювання результатів, будуть здійснюватись програмою задля максимальної ефективності.

Ключові висновки

Отже, секрет успіху рекламної індустрії в найближчому майбутньому полягає у розумінні своїх клієнтів і їхньої поведінки, донесенні персоналізованої інформації, базуючись на даних, а не припущеннях, забезпеченні ціннісного досвіду для споживачів через усі медіа-канали та у розумінні, що кожен медіа-канал приносить у формі ROI (про яке ми уже говорили) і конверсії.

Щоб керувати цією індустрією, слідуйте за цими довгостроковими трендами, а не впроваджуйте будь-яку інновацію, не знаючи її можливих результатів. Це допоможе вам контролювати процес та розвивати ефективну рекламну стратегію.

P.S. Слідкуйте за трендами разом з TRACKLAM – спробуйте простий сервіс для розміщення вашої зовнішньої реклами через Інтернет і вимірюйте продуктивність завдяки точній статистиці. Дізнайтесь про ширші можливості – зареєструйтесь зараз!