Гайд з вибору рекламних площ

This post is also available in: enEnglish (Англійська) plPolski (Польська)

Запуск рекламної кампанії, особливо для «новачків» в бізнесі, може здатися чимось складним. Як тільки ви виділили бюджет і встановили цілі, ви повинні прийняти рішення про концепцію. Після того, як концепція  ретельно продумана, необхідно дотримуватися переконливого меседжу, примірника та творчих потреб. Згодом, вибір найкращих засобів масової інформації (в кінцевому підсумку – суміш цифрових та позаштатних) вже на шляху.

І коли, нарешті,ви відчайдушно намагаєтесь перехопити дихання, сподіваючись, що ви досягли свого місця призначення – є ще одна “перешкода”, яку потрібно подолати – вибрати найбільш перспективні та ефективні рекламні простори для вашої реклами.

Ось що ви можете зробити:

# 1 – рухайтесь у простому напрямку і просто будьте щасливими з тим, що є доступним або недорогим (наприклад, 5 рекламних щитів у передмісті за ціною 1 в комерційному центрі). Але це може означати, що ваш промо-бюджет знизиться.

# 2 – Або … ви можете вручну вибрати простір і місце, щоб отримати максимальну віддачу від витрачених коштів.

Без сумніву, якщо ви будете продовжувати читати, ви виберете ефективність, навіть якщо прийдеться заплатити більшу ціну. Отже, давайте поділимося порадами та кроками, які допоможуть вам вибрати найбільш прибуткові рекламні площі.

1. Читабельність

Ми припускаємо, що ваш рекламний примірник та креатив є читабельним за замовчуванням. Проте технічні нюанси можуть заважати аудиторії бачити це – рекламний простір може бути розташованим занадто високо, стикатися з неправильним напрямком або бути частково прихованим від перегляду іншими об’єктами. Переконайтеся, що ви не вкладаєте гроші в погану якість рекламного простору.

2. Розташування: масова чи цільова аудиторія?

Оголошення OOH – це середовище, яке може досягти великої аудиторії за короткий час. Але чи дійсно це має значення у вашому конкретному випадку? Залежно від ваших цілей вирішуйте, чи хочете ви, щоб ваша реклама опинилась у популярних місцях, з тисячами відвідувачів, щоб зробити ваш бренд знаменитим або в певних місцях, де розташована ваша цільова аудиторія. Наприклад, якщо ви рекламуєте дитяче харчування, було б логічно розміщувати оголошення поблизу дитячих садків, ігрових майданчиків та дитячих лікарень.

3. Цільова демографія

Якщо ви не впевнені, хто є вашим ідеальним клієнтом, ви повинні принаймні знати, для кого ваш продукт призначений, тобто стать та вік. За допомогою цих даних потрібно вибрати місцеположення, у яких є численні представники цільової демографії.

 4. Кількість трафіку (рекламні щити)

У випадку, якщо ви перебуваєте після найкращих рекламних місць, ви, ймовірно, матимете справу з рекламними щитами на дорогах. У такому випадку знайдіть номери кількості трафіку, щоб визначити ваш вибір за важкими даними.

5. Відстань до вашого офісу / магазину

Може бути інша група місць розташування для вашої реклами на основі їх сусідства з вашим бізнесом. Якщо ваш магазин є роздрібним магазином, рестораном або будь-яким бізнесом, де рішення про покупку не вимагає довгого та серйозного розгляду, розміщення пари об’яв у цьому регіоні буде хорошим вибором.

6. Відгуки та рецензія користувачів (якщо це можливо).

Рецензії стали невід’ємною частиною практично будь-якої покупки, тому чому б не з’ясувати, що говорять користувачі про той чи інший рекламний простір? Автоматизована рекламна платформа TRACKLAM пропонує відгуки користувачів про рекламні простори всередині своєї мережі, що дозволяє з’ясувати можливі підводні камені або сильні сторони вибраної вами реклами, і таким чином покращити вибір.

З TRACKLAM ви також зможете забронювати рекламні простори різних продавців без будь-яких сутичок, а також відстежувати та редагувати свою кампанію з служби онлайн-інтерфейсу.

Уявіть собі, скільки продуктивного часу цей інструмент може вам заощадити, або, власне, краще перевірте це самостійно, просто зареєструйтесь і спробуйте TRACKLAM зараз!