5 причин, чому зовнішня реклама актуальна та вигідна для Вашого бізнесу

This post is also available in: enEnglish (Англійська) plPolski (Польська)

“Зовнішня реклама вже застаріла – усі тепер користуються Інтернетом, ось де треба розміщати рекламу”, – таке хибне уявлення може коштувати компаніям мільйони втраченого прибутку.  Попри те, що використання Всесвітньої мережі та гаджетів для шопінгу, спілкування і роботи зростає швидкими темпами, все-таки, в більшості все це відбувається в реальному світі, а не за монітором. Практично кожен із нас проводить багато часу поза домом, а отже, саме там і має бути ваша реклама.

1. Чому зовнішня реклама не втрачає актуальності?

Популярність зовнішньої реклами у порівнянні із рекламою в Інтернеті стане цілком зрозумілою, якщо взяти до уваги наступні причини.

2.  Вона повністю під вашим контролем.

Це єдиний вид реклами, який і досі залишається підконтрольним рекламодавцю, а не аудиторії. Ніхто ж не може прокрутити вниз білборд, заблокувати рекламу в транспорті чи перемотати вперед відео на моніторі в торговому центрі. При цьому така реклама ненав’язлива, та отримує значно менше скарг з боку користувачів, аніж телереклама чи спливаючі вікна. Саме тому розміщення реклами на зовнішньому носії гарантує, що вона донесе своє послання до широкої аудиторії і не буде проігнорованою.

3. Вона помітна

Згідно з результатами дослідження “Шлях покупця”, проведеного Outdoor Media Center у 2012 році,  за рівнем запамятовуваності зовнішню рекламу випереджає тільки телевізійна. Це означає, що навіть в русі люди звертають увагу на те, що трапляється на очі. Тож навіть якщо вони просто ще раз побачать ваш бренд на білборді, це вже того варте.

4. Вона малозатратна

Зовнішня реклама – це один із найбюджетніших варіантів, який, при цьому, може похвалитися високою ефективністю. Одна із причин цього – користувачам не потрібно читати електронного листа, вмикати телевізор чи виконувати іншу дію – їм треба лише глянути на рекламу, і це працює їй на користь.

5. Вона різнопланова

Існує багато видів та варіантів розміщення зовнішньої реклами, від білбордів та сітілайтів до цифрових моніторів, реклами у транспорті, стінорам тощо. Рекламодавець має з чого обрати найбільш підходящі варіанти.

6. Вона просто працює

Згідно цього дослідження, більше 50% тих, хто бачить білборд, справді звертає увагу на його зміст та дізнається нову інформацію. Уявіть, скільки людей потенційно можуть побачити вашу рекламу, і стане зрозумілим, чому вона – вигідна інвестиція.

Підсумок

Важливо зазначити, що у більшості випадків найкращі результати приносить комбінація різних форматів реклами (зовнішня, внутрішня, онлайн і т.п.), а тому вирішувати, яким чином звертатися до аудиторії, має сам рекламодавець.

P.S. Рекомендуємо Вам спробувати чудове рішення для розміщення та управління зовнішньою рекламою – сервіс Tracklam.